A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Mézeskalács. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Mézeskalács. Összes bejegyzés megjelenítése

2014. december 3., szerda

Mézeskalács Adventi naptár

Már hétfő reggelre elkészült mézeskalácsból az Adventi naptár.
Sokat agyaltam rajta, hogy hova kellene felfüggeszteni a számozott díszeket. Az alapötlet a Kifli és Levendula blog-ról jött, ahol a lámpáról lógott le a mézeskalács. De láttam olyat is Moha Konyhánál, hogy vesszőből készült koszorúról. Innen lehet ötleteket gyűjteni a díszítéshez is.

Végül az étkező asztal felett lévő három lelógó lámpára rákötöttünk egy bordó organza szerű anyagot amire könnyen rá tudtuk kötni a pöttyös szalagokat. Ha leülünk enni, mindig megcsap a mézeskalács illat.
A mézeskalács receptje az előző bejegyzésben megtalálható. Fontos, hogy a figurákat sütés előtt ki kell lyukasztani, például mi egy szívószállal csináltuk. A díszítést nem lehet sütés után azonnal megkezdeni, várni kell vele egy napot. Az ilyen fajta egyszerű díszítés hamar, egy óra alatt biztosan megszárad.
És persze nem árt arra is figyelni, hogy meglegyen a 24 darab figura, nálam a 24. lemaradt, de addig még van időm pótolni.
Az utolsó kép a barátnőmnél készült. Ő fenyő ágra akarta ráfűzni a mézeskalácsot, de az nagyon koszosnak bizonyult, így maradt a műfenyő. 


2014. december 1., hétfő

Mézeskalács

A receptet anyukám egyik ismerősétől kaptam (Julika nénitől), aki "iparilag" gyártja a mézeskalácsot, megrendelésre. Az eredeti receptet kicsit reformosítottam magunkra, kevesebb cukrot tettem bele (120 g helyett 80 g-ot), foszfátmentes sütőport használok, és bio citromhéjjal készült.

Hozzávalók:
  • 500 g liszt
  • 80 g porcukor
  • 1 csomag vaníliás cukor
  • 6 g sütőpor (fél csomag)
  • 1 kk. szódabikarbóna
  • 1 db tojás
  • 250 g akácméz langyosítva
  • 50 g langyos vaj
  • reszelt citromhéj, citrom olaj
  • 2 ek. mézeskalács fűszer (vagy szegfűszeg, fahéj, gyömbér, szerecsendió)
  • mandula aroma (én ezt ki szoktam hagyni)
A száraz hozzávalókat (liszt, cukor, sütőpor, szódabikarbóna, citromhéj) összekevertem egy kanállal. Közben a mézet és a vajat meglangyosítottam egymás után, ugyanabban az edényben. A tojást, mézet és vajat is beleöntöttem a lisztbe és összegyúrtam. Ha nem áll össze akkor egy pici vizet kell hozzá tenni.
A tésztát mindig a sütés előtti napon csinálom, legalább egy éjszakát hagyom állni a hűtőben. Kb. fél cm (ujjnyi) vastagra nyújtom, és kiszaggatom. Sütőpapíros tepsiben sütöm 10-12 percig, 180 fokon. Nem szabad ennél vékonyabbra nyújtani és tovább sütni, mert akkor kiszárad. 

Máz: 1 db tojásfehérje, 80-100 g porcukor, citromlé
Jó kemény habbá kell verni. A porcukrot kanalanként adagolom bele. Kb. 4-5 perc keverés után szép fényes lesz. A habot én sima nejlon zacskóba töltöm és abból díszítem. Szinte csak egy tűhegynyi lyukat kell rá vágni.

Tavaly vásároltam a Kézműves Kerámiától (Judittól) sütipecséteket, ilyen mézeskalácsokat is sütöttünk.